Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Kadınlar Ne İster? (What Women Want) - 2000 - TR - BRRip XviD | tt0207201

Kadınlar Ne İster? (What Women Want) - 2000 - TR - BRRip XviD | tt0207201
BroserBros
Kadınlar Ne İster? (What Women Want) - 2000 - TR - BRRip XviD | tt0207201
0
325
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2000 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Chicago reklam devi Nick Marshall, talihsiz bir kazadan sonra kadınların zihinlerini okuma yeteneğini kazanır. Nick, kadınları daha iyi anlamak için kaderin bu tuhaf cilvesinden yararlanmaya karar verdi ve bir süre sonra yeni patronu Darcy McGuire'ı etkilemek için bu yeteneğe başvurmanın zarar vermeyeceğini düşündü. Ancak Nick, kadınların gerçekten ne istediğini keşfederken kısa sürede bu çekici ve zeki kadına aşık olur.

Kadınlar Ne İster? (2000) (What Women Want) | tt0207201 Filmi Imdb'den 208.435 kişi tarafından oylandı ve 6,4 puan aldı. Bu film için editör puanı %72 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : What.Women.Want.2000.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 935 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 847 MiB   / 2 h 6 min 39 s 717 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 794 kb/s
EnxBoy | FPS      : 572 x 320 (1.788) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: