Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Kimliksiz (Unknown) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1401152

Kimliksiz (Unknown) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1401152
BroserBros
Kimliksiz (Unknown) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1401152
0
291
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Doktora Martin Harris, Berlin'e giderken geçirdiği trafik kazası sonrası komaya girdi. Sonunda komadan çıktığında karısının bile onu tanımadığını gördü. Doktora Harris, kimliğini başka bir adamın çaldığını ve yerini aldığını öğrendiğinde daha da şok oldu. Kazadan önce tanıdığı herkes artık onun Harris olduğuna inanmıyordu, yalnızdı, bitkindi ve kim olduğunu kanıtlamak için umutsuzca mücadele ediyordu. Gina adında genç bir kadın bilmediği nedenlerden dolayı ona yardım etmek için yola çıkar...

Kimliksiz (2011) (Unknown) | tt1401152 Filmi Imdb'den 261.735 kişi tarafından oylandı ve 6,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %77 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Unknown.2011.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 194 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 967 MiB   / 1 h 53 min 11 s 743 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 053 kb/s
EnxBoy | FPS      : 768 x 320 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: