Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Schindler'in Listesi (Schindler's List) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0108052

Schindler'in Listesi (Schindler's List) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0108052
BroserBros
Schindler'in Listesi (Schindler's List) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0108052
1
901
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1993 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Gerçek bir hikayeye dayanan film, 2. Dünya Savaşı sırasında Polonya'da kurduğu bir fabrikada Yahudi işçileri işe alarak 1.100 Yahudi'nin hayatını kurtaran Oskar Schindler adlı bir Alman işadamının hikayesini anlatıyor. Steven Spielberg'in en önemli yapıtlarından biri olarak kabul edilen film, ünlü yönetmene 1994 yılında 12 dalda Oscar adaylığı ve yedi kategori kazanarak bir Oscar getirdi. Filmin Oscarları: En İyi Film, Yönetmen, Kurgu, Sanat Yönetimi, Görüntü Yönetimi, Orijinal Müzik ve Uyarlama Senaryo.

Schindler'in Listesi (1993) (Schindler's List) | tt0108052 Filmi Imdb'den 1.324.339 kişi tarafından oylandı ve 9,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %98 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Schindlers.List.1993.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 240 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.69 GiB   / 3 h 15 min 12 s 659 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 035 kb/s
EnxBoy | FPS      : 592 x 320 (1.850) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
myzrail Uzman Üye
**