Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Yıldız Savaşları: Klon Savaşları (Star Wars: The Clone Wars) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt1185834

Yıldız Savaşları: Klon Savaşları (Star Wars: The Clone Wars) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt1185834
BroserBros
Yıldız Savaşları: Klon Savaşları (Star Wars: The Clone Wars) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt1185834
0
539
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Lucasfilm Animation tarafından üretilen Star Wars: Klon Savaşları, Lucasfilm destanını benzersiz bir animasyon stiliyle birleştirerek hayranları büyüleyecek yepyeni bir Star Wars macerasına izleyicileri çekiyor. STAR WARS: CLONE WARS, Star Wars destanının zenginliğini bilgisayar tarafından oluşturulan nihai animasyonla birleştirirken, çok çok uzaklardaki bir galaksi için yeni bir bakış açısı ve bağlam sunar. İyi ve kötü için yıldızlararası mücadelenin ön saflarında yer alan Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi ve Padmé Amidala gibi karakterler dışında, genç ve yaşlı tüm Star Wars hayranları tarafından sevilen, Najin'in Jedi öğrencisi Ahsoka gibi yeni kahramanlar da olacak. özellikli olmak. Savaş evreni cesur Jedi'ların elinde. Güçleri, aksiyon dolu bir savaş ve Star Wars: The Clone Wars ile dolu yepyeni bir genişleme paketi getiriyor.

Yıldız Savaşları: Klon Savaşları (2008) (Star Wars: The Clone Wars) | tt1185834 Filmi Imdb'den 64.393 kişi tarafından oylandı ve 5,9 puan aldı. Bu film için editör puanı %63 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Star.Wars.Klon.Savaşları.2008.BRRip.XviD.TR.Filmbol.tt1185834
Format            : AVI at 1 137 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 801 MiB  / 1 h 38 min 25 s 358 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 932 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1          : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: