Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DMCA / ABUSE

DMCA / ABUSE
Filmbol Türkiye yasalarına bağlı olarak hareket eden bir paylaşım platformudur. 5651 sayılı kanuna göre paylaşılan içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Bu sebeple Filmbol uyar ve kaldır sistemi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden bize gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır.
Filmbol is a sharing platform that acts in accordance with the laws of Turkey. According to the law numbered 5651, we have no obligation to control the content shared. For this reason, Filmbol works with the warn and remove system. If you think that the content on our site violates any copyright, the said content will be removed within 2 business days if you apply with the necessary legal documents from the address: [email protected]