Forum altyapısında bakım çalışması yapılmaktadır. Bakım süresince Uzman Üye yükseltmeleri için GSM doğrulama kodu alınamayacaktır. Dileyen üyeler doğrulama yapmaksızın Premium Üye yükseltmesi yapabilirler. Filmbol'u desteklediğiniz için teşekkürler!

Filmbol Forum DMCA / ABUSE

DMCA / ABUSE
Filmbol Türkiye yasalarına bağlı olarak hareket eden bir paylaşım platformudur. 5651 sayılı kanuna göre paylaşılan içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Bu sebeple Filmbol uyar ve kaldır sistemi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden bize gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır.
Filmbol is a sharing platform that acts in accordance with the laws of Turkey. According to the law numbered 5651, we have no obligation to control the content shared. For this reason, Filmbol works with the warn and remove system. If you think that the content on our site violates any copyright, the said content will be removed within 2 business days if you apply with the necessary legal documents from the address: [email protected]