Filmbol Forum DMCA / ABUSE
Bildirimi Kapat
B1 arşivlerinin tamamını kaldırmaya başladık. Normal üyeler için B1 arşivleri yerini RAR formatına, premium üyeler için B1 arşivleri yerini sıkıştırılmamış (RAR,ZIP,B1 ile sıkıştırılmamış) dosyalara bırakacak.

Bildirimi Kapat
Merhaba , site giderlerini bir nebze olsun karşılamak adına link kısaltma servisleri kullanmaya başladık. İndirme linkleri sizi ouo.io adresinde yönlendirecek, 3 saniye geçtikten sonra Get Link butonuna tıklayarak linke ulaşacaksınız. Premium üyeler bu durumdan etkilenmeyecektir.

Premium Üyelik AlPremium Üyelik Al

DMCA / ABUSE
Filmbol Türkiye yasalarına bağlı olarak hareket eden bir paylaşım platformudur. 5651 sayılı kanuna göre paylaşılan içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Bu sebeple Filmbol uyar ve kaldır sistemi ile çalışmaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden yada aşağıdaki form'u doldurarak gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır.
Filmbol is a sharing platform that acts in accordance with the laws of Turkey. According to the law numbered 5651, we have no obligation to control the content shared. For this reason, Filmbol works with the warn and remove system. If you think that the content on our site violates any copyright, the said content will be removed within 2 business days if you apply with the necessary legal documents from the address [email protected] or by filling out the form below.
*
İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır. (reCAPTCHA)