Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v İDM AYARLARI DESTEK

İDM AYARLARI DESTEK
ISML2001
İDM AYARLARI DESTEK
1
485
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
ISML2001 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
MERHABA ŞİMDİ BİLGISAYA BALADIM İDM AYARLARI NASIL YAPILR TEŞEKKÜRLER
Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
GyRFaLCoN03 Uzman Üye
**
  • Konular2
  • Mesajlar6
  • Rep puanı 13
  • Beğendikleri13
  • Beğenenleri0
Download edeceği yer haricinde çok fazla ayar yapmanıza gerek yok. (Hatta belli bir klasör kullanmıyorsanız ona bile gerek yoktur)
Manuel olarak ufaktan yapabileceğiniz; Bağlantı ayarlarından ''Yüksek hız: Doğrudan bağ. (Ethernet/Kablo) / Kablosuz Bağ. / Mobil 4G / Diğer'' seçeneğini seçip alttaki azami indirme parçasını da 16 parça olarak ayarlamaktır. 24 veya 32 yapmayın çoğu site hata verir, 16 parça yeterince yüksektir çünkü daha sonrasında birleştirilip tek parça haline getirildiği için indirme sonrası 24 ve 32'de işlemesini baya uzun süre bekleyebilirsiniz.

Hızlı Menü: