Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Cadılar Bayramı Öldürür (Halloween Kills) - 2021 - TR+ORG - 720P | tt10665338

Cadılar Bayramı Öldürür (Halloween Kills) - 2021 - TR+ORG - 720P | tt10665338
BroserBros
Cadılar Bayramı Öldürür (Halloween Kills) - 2021 - TR+ORG - 720P | tt10665338
1
1656
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2021 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Laurie Strode, kızı Karen ve torunu Alison, maskeli canavar Michael Myers'ı Laurie'nin bodrumuna kilitleyip hastaneyi ateşe verdikten kısa bir süre sonra hayati tehlike arz eden yaralarla koşar ve sonunda ona tüm hayatı boyunca işkence eden adamı öldürdüğünü düşünür. Ancak Michael, Laurie'nin tuzağından kurtulmayı başarırken kan dökülmesi devam eder. Laurie acısıyla boğuşup kendini savunmaya hazırlanırken, tüm Hattenfield'ı durdurulamaz canavarına karşı koymaya zorlar. Strode kadınları, Michael'ın ilk saldırısından kurtulan ve kontrolü ele almaya karar veren ve Michael'ı sonsuza kadar avlamak için bir kanun kaçağı çetesi oluşturan gruba katılırlar.

Cadılar Bayramı Öldürür (2021) (Halloween Kills) | tt10665338 Filmi Imdb'den 66.860 kişi tarafından oylandı ve 5,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Cadılar.Bayramı.Öldürür.2021.Theatrical.Cut.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol.tt10665338
Format            : Matroska at 2 046 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.50 GiB   / 1 h 45 min 7 s 776 ms

Video #1          : AVC / 1 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 536 (2.388) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 320 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 44.1 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 224 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Bu içeriğin uptobox linkleri direkt erişime kapalı. Erişimi açmak için konuyu beğenin.

Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
myzrail Uzman Üye
**
  • Konular0
  • Mesajlar490
  • Rep puanı 7
  • Beğendikleri220
  • Beğenenleri19