Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (The Twilight Saga: New Moon) - 2009 - TR+ORG - 720P | tt1259571

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (The Twilight Saga: New Moon) - 2009 - TR+ORG - 720P | tt1259571
BroserBros
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (The Twilight Saga: New Moon) - 2009 - TR+ORG - 720P | tt1259571
2
1841
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
7
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Bella'nın 18. doğum gününden sonra Edward, Bella'yı korumak ve ona bakmak için ayrılmayı seçti. Bu durum nedeniyle Bella beklendiği gibi yıkılmıştır. Yetişkinliğe yalnız, terk edilmiş ve kalbi kırık bir şekilde adım atarken, başının ne zaman belaya girse Edward'ı karşısında gördüğünü fark eder. Edward'ı her zaman görebilmek için kendini giderek artan bir tehlikeye atıyor. Bella'nın buz gibi kalbi, gizemli Quileute kabilesinin bir üyesi olan çocukluk arkadaşı ve arkadaşı Jacob Black'e olan yakınlığıyla bir şekilde telafi edilir. Jacob'ın da kendi sırları var. Zamanla Bella, Quileute kabilesinin sırlarını ve Edward'ın terk edilmesi hakkındaki gerçeği öğrenir. Bu sırada aşkıyla tanışmasını engelleyen ölümcül gerçekle yüzleşecektir.

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (2009) (The Twilight Saga: New Moon) | tt1259571 Filmi Imdb'den 278.279 kişi tarafından oylandı ve 4,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Alacakaranlık.Efsanesi.Yeni.Ay.2009.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol.tt1259571
Format            : Matroska at 1 148 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.05 GiB   / 2 h 10 min 39 s 8 ms

Video #1          : AVC / 717 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 528 (2.424) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.
Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC SBR at 32.0 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : PGS
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!