Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Alacakaranlık (Twilight) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt1099212

Alacakaranlık (Twilight) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt1099212
BroserBros
Alacakaranlık (Twilight) - 2008 - TR - BRRip XviD | tt1099212
0
1614
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
7
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

On yedi yaşındaki Isabella Swan (Kristen Stewart), polis memuru babası Charlie (Billy Burke) ile yaşamak için küçük Fox, Washington kasabasına taşınır. Orada, aslında 108 yaşında bir vampir olan 17 yaşındaki gizemli bir sınıf arkadaşı Edward Cullen (Robert Pattinson) ile tanışır. Edward başta Bella'ya aşık olmamak için çok uğraşsa da sonradan aşık oldular. Üç göçebe vampir James, Victoria ve Laurent kasabaya vardıklarında, Bella'nın hayatı tehlikededir ve Edward'ın ebeveynleri Alice, Carlisle, Esme, Jasper, Emmett ve Rosalie çok geç olmadan onun hayatını kurtarmak için uğraşırlar.

Alacakaranlık (2008) (Twilight) | tt1099212 Filmi Imdb'den 450.094 kişi tarafından oylandı ve 5,2 puan aldı. Bu film için editör puanı %64 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Alacakaranlık.2008.BRRip.XviD.TR.Filmbol.tt1099212
Format            : AVI at 1 220 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.04 GiB   / 2 h 1 min 50 s 220 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 015 kb/s
EnxBoy | FPS      : 776 x 320 (2.425) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.
Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: