Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (Fast Five) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1596343

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (Fast Five) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1596343
BroserBros
Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (Fast Five) - 2011 - TR - BRRip XviD | tt1596343
1
1926
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
8
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

4. filmin sonunda tutuklanan Dom'u serbest bırakan Bryan ve Mia Toretto, kolluk kuvvetlerinden kaçmak için Rio de Janeiro'ya giderler. Rio'da üç lüks otomobili çalmaya ikna edilen ekibin, soygunun ardından yine başı belada. Çünkü çaldıkları arabalar şehrin uyuşturucu baronu Hernan Reyes'e aitti ve arabalara ABD Uyuşturucuyla Mücadele İdaresi tarafından el konuldu. Şimdi, şehrin uyuşturucu baronu ve DEA ajanı Luke Hobbs ekibin peşindedir.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (2011) (Fast Five) | tt1596343 Filmi Imdb'den 372.151 kişi tarafından oylandı ve 7,3 puan aldı. Bu film için editör puanı %84 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hızlı.Ve.Öfkeli.5.Rio.Soygunu.2011.BRRip.XviD.TR.Filmbol.tt1596343
Format            : AVI at 1 221 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.11 GiB   / 2 h 10 min 21 s 188 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 016 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.
Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
doganigo Eski Premium Üye
**