Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v 4K Filmlerin boyutu

4K Filmlerin boyutu
crysisomer
4K Filmlerin boyutu
3
428
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
crysisomer Uzman Üye
**
  • Konular1
  • Mesajlar3
  • Rep puanı 4
  • Beğendikleri63
  • Beğenenleri10
Siteye yeni katıldım cidden kaliteli filmler indirip izleedimm teşekkür ederim emeği geçenlere ama benim aklımda bir soru bir öneri var 4k filmler haliyle boyutlar çok yüksek imkan olsada hızlı netle hdd ile rahatça indirip izleyebilsek  kaliteye bayılırım ama 50 gb indirmek günlerim alır benim  netle  4k filmlerin bazıları 6 7 gb fln ve kalite harika her filme hem isteyene 50 gb  hemde 6 7 gb dosyalar halinde yükleme yapılamaz mı ?
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Öyle birşey imkansız dostum bu dediğin iş bizi aşırı derecede oyalar film atma hızımızı yavaşlatır herkese göre filmin bitrate ini düşüremem benimde 8mbps bi internetim var biliyorum internet sıkıntını anlıyorum fakat bende 4K film izlemiyorum çünkü indiremiyorum dediğin gibi günler sürüyor mecburen 1080p ve FHD İndiriyorum onlarında kalitesi gayet yüksek yapcak başka birşey yok mecburen alt sürümleri indirmelisin eğer dediğini yaparsak arşivimizde boyut kaplar ve bizim maaliyetimizi artırır onun için ayrı bi server gerek.burda binlerce üye var herkese göre ayarlamam imkansız maalesef yardımcı olmak isterdim ama durum bu başka yardımcı olabileceğim birşey varsa yazabilirsin iyi forumlar.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
crysisomer Uzman Üye
**
  • Konular1
  • Mesajlar3
  • Rep puanı 4
  • Beğendikleri63
  • Beğenenleri10