Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Wanted - 2008 - TR - BRRip XviD | tt0493464

Wanted - 2008 - TR - BRRip XviD | tt0493464
BroserBros
Wanted - 2008 - TR - BRRip XviD | tt0493464
0
522
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Wesley zayıf, tembel, hayattan nefret eden bir genç adamdı. Ayrıca hayattan nefret etmek için iyi ve güçlü nedenleri var çünkü yaptığı her şey başarısız oldu. O bir kaybeden, bir kaybeden, itilen, zorbalığa uğrayan, hayattaki başarısızlığın canlı bir örneği. İşyerinde patronu tarafından azarlandı. Evdeki durum bir istisna değildir. Wes'in sürekli kayıpları ve aşağılanmasıyla, büyük dozlarda panik ilaçları kullanarak bir çözüm buldu. Fox market alışverişi yaparken Wesley ile tanışır ve onu da yanına alır. Daha sonra Wes'in uzun zamandır kayıp olan, şimdi unutulmuş babasının da Kardeşlik adlı gizli bir örgüt için çalışırken öldürüldüğü ortaya çıktı. Eğitimli suikastçılardan oluşan asırlık Kardeşliğin işlevi, kaderin önlenemez emirlerini yerine getirmektir. Bu örgütün tek bir ilkesi var: Bin kişiyi kurtar, bir kişiyi öldür!

Wanted (2008) | tt0493464 Filmi Imdb'den 379.330 kişi tarafından oylandı ve 6,7 puan aldı. Bu film için editör puanı %73 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Wanted.2008.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 270 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 998 MiB   / 1 h 49 min 53 s 45 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 065 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.
Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: