Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD Plus - ULTRA HD - 4K Plus v The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad) - 2021 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt6334354

The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad) - 2021 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt6334354
BroserBros
The Suicide Squad: İntihar Timi (The Suicide Squad) - 2021 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt6334354
3
2331
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2021 
7
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn dahil olmak üzere bir mahkum koleksiyonu oluşturun. Sonra onları ağır birliklerle silahlandırdı ve onları (tam anlamıyla) uzak, düşmanca Corto Malta adasına attı. Militan düşmanlar ve gerillalarla dolu bir ormanda yürüyen ekip, yerde arama ve imha görevleri gerçekleştirdi. Onları yalnızca Albay Rick Flagg harekete geçirebilirdi... ve her zaman olduğu gibi, Amanda Waller hükümetinin kulaklarında. Millet, her adım yanlış . Hareket ederler ve ölürler (rakiplerinin, takım arkadaşlarının veya Waller'ın kendisinin elinde). Biri bahse girerse, o zaman akıllı para onlar için kötü olur - herkes için kötü.

The Suicide Squad: İntihar Timi (2021) (The Suicide Squad) | tt6334354 Filmi Imdb'den 272.687 kişi tarafından oylandı ve 7,3 puan aldı. Bu film için editör puanı %84 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Suicide.Squad.İntihar.Timi.2021.2160p.4K.Plus.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 27.6 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 25.5 GiB  / 2 h 12 min 6 s 920 ms

Video #1          : HEVC / 23.4 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2024 (1.897) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi            : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : MLP FBA 16-ch at 3 455 kb/s
Bilgi            : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Text #0          : UTF-8
Dil              : tr

Text #1          : PGS
Dil              : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

0
Rapor Et!
nopan1c01 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
teskkurlerrrrrr
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
enginbolats Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular1
  • Mesajlar22
  • Rep puanı 23
  • Beğendikleri6
  • Beğenenleri2
teşekkürlerrr
0
Rapor Et!
trakboy59 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Teşekkürler.

mrb paylaşım için tşk ederim ama nasıl indirildiğini bulamadım yardım edermisiniz

Hızlı Menü: