Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Jungle Cruise - 2021 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0870154

Jungle Cruise - 2021 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0870154
BroserBros
Jungle Cruise - 2021 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0870154
1
1035
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2021 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Aynı adı taşıyan Disneyland tema parkından uyarlanan Jungle Cruise, nehir teknesi kaptanı Frank ve bilim adamı Lily'nin vahşi hayvanlardan doğaüstü yaratıklara kadar birçok zorlukla karşı karşıya kaldıkları sonsuz iyileştirici güce sahip bir hayat ağacı arayan macerasını anlatıyor. Lily, Londra'dan, Frank'in harap ama çekici teknesi La Quila'yı kiralamaktan ve Frank'in daha az güvenilir hizmetinden yararlanmaktan başka seçeneği olmadığı Amazon ormanına gidecek. Bu genç kadın, tıbbın geleceğini değiştirebilecek benzersiz iyileştirici özelliklere sahip eski bir ağaç bulmaya kararlıdır. Bu destansı maceraya birlikte atılan bu beklenmedik ikili, yoğun tropik yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen sayısız tehlike ve doğaüstü güçlerle karşı karşıya kalacak. Ancak Kayıp Ağacın sırları ortaya çıktıkça, Lily ve Frank artan risklerle karşı karşıyadır ve kaderleri ile insanlığın kaderi tehlikededir.

Jungle Cruise (2021) | tt0870154 Filmi Imdb'den 157.782 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Jungle.Cruise.2021.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 33.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 29.5 GiB   / 2 h 7 min 19 s 306 ms

Video #1          : AVC / 27.7 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 5 056 kb/s
Bilgi             : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı