Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Görevimiz tehlike II (Mission: Impossible II) - 2000 - TR+ORG - 1080P | tt0120755

Görevimiz tehlike II (Mission: Impossible II) - 2000 - TR+ORG - 1080P | tt0120755
BroserBros
Görevimiz tehlike II (Mission: Impossible II) - 2000 - TR+ORG - 1080P | tt0120755
1
2714
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2000 
15
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Eski IMF ajanı Sean Ambrose, Chimera adlı ölümcül bir virüsü kontrol altına almaya çalışıyor. Ethan Hunt, borsayı kontrol etmek için virüs ve antivirüs yazılımını kullanarak bir servet kazanmak isteyen Ambrose'u takip ediyor. Ethan, Ambrose'u bulmak için eski kız arkadaşı Nyah Hall'u kullanmaya karar verir. Ancak, Nyah'ın büyüleyici güzelliği Ethan'ı ona aşık etti ve öncelikleri değişti. Bu filmin duygusal yönü, zengin aksiyon içeriğini geride bırakıyor ve Hong Kong aksiyon ustası Wu Yusen tarafından yönetiliyor. Brian De Palma'nın ilk filmi için çok farklı bir devam filmi çeken Woo, çarpıcı aksiyon sahneleriyle seyirciyi koltuklarına oturtmayı başardı.

Görevimiz tehlike II (2000) (Mission: Impossible II) | tt0120755 Filmi Imdb'den 328.654 kişi tarafından oylandı ve 6,1 puan aldı. Bu film için editör puanı %72 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Görevimiz.Tehlike.2.2000.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 4 338 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 3.74 GiB  / 2 h 3 min 35 s 458 ms

Video #1          : AVC / 3 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.
Ses  #2          : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi            : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Text #0          : UTF-8

Text #1          : UTF-8

Text #2          : PGS
Dil              : en