Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) - 2021 - TR - BRRip XviD | tt7097896

Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) - 2021 - TR - BRRip XviD | tt7097896
BroserBros
Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) - 2021 - TR - BRRip XviD | tt7097896
3
2408
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2021 
10
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Venom'la hayata uyum sağlamaya çalışan Eddie Brock, vücudunu Venom'la paylaştı ve şimdi eski hayatına dönmek istiyor. Venom bütün bir günü kötü adamları yenerek ve onun büyük açlık sancılarını tatmin ederek geçirmek istese de, Eddie bir gazeteci olarak kariyerine yeniden başlamak için çok çalışıyor. Eddie, başarısız bir infaz nedeniyle hapisten kaçan seri katil Cletus Kasady ile röportaj yaparak kariyerini ilerletmeyi planlıyor. Ancak onunla iletişime geçmek, Eddie'nin kendisini beklenmedik bir maceranın içinde bulmasına neden oldu.

Venom: Zehirli Öfke 2 (2021) (Venom: Let There Be Carnage) | tt7097896 Filmi Imdb'den 130.366 kişi tarafından oylandı ve 6,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Venom.Zehirli.Öfke.2.2021.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 866 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 603 MiB   / 1 h 37 min 17 s 999 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 661 kb/s
EnxBoy | FPS      : 590 x 320 (1.844) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.
Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Bu içeriğin uptobox linkleri direkt erişime kapalı. Erişimi açmak için konuyu beğenin.

0
Rapor Et!
xtrafo Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Teşekkürler.

tşklşer
0
Rapor Et!
hd_davitson Ziyaretçi