Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum Genel Destek v Ölmek için zaman yok

Ölmek için zaman yok
piyanist88
Ölmek için zaman yok
4
396
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
piyanist88 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Bu film sitede var biliyorum ancak 4k versiyonlarını ikiside tv de hatalı çalışıyor.siteden indirdiğim diğer hiçbir filmde sıkıntı yok. Sizden ricam bluray disc olarak falan başka versiyon eklermisiniz...
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Merhaba @piyanist88, şansa bak, dünde ben bu filmi 4k sürümünde izledim   Confusedhy:  Herhangi bir sorun olmadan oynattı. Senin oynatıcının bunu çalıştırmaması uyumsuz codec anlamına geliyor. Bu filmin remux sürümü de maalesef yok. Önerim FHD sürümünü indirmen. 

Blu-Ray oynatıcılar artık eskide kaldı. Güncelleme alamadığı için teknolojiye ayak uyduramıyor. Oynatıcını değiştirmek istersen sana önerim Mi Box. Çok düşük ücretlerle satılmasına rağmen tüm sürümleri oynatabilir.

Konu "Destek" bölümüne taşındı.
0
Rapor Et!
piyanist88 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
TV de izliyorum ve sony marka 2021 model android tv 2 3 çeşit player ile denedim hepsinde aynı sonucu verdi yardımınız için çok teşekkür ederim...
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
(21-12-2021, Saat: 17:59)piyanist88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TV de izliyorum ve sony marka 2021 model android tv 2 3 çeşit player ile denedim hepsinde aynı sonucu verdi yardımınız için çok teşekkür ederim...

Android TV ise VLC Media Player indirin öyle deneyin, VLC ile çalışmıyorsa hatalı inmiş olabilir bilgisayardan deneme yapın.
0
Rapor Et!
piyanist88 Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Pc de sorun yok vlc ilerde denedim sonuç aynı...

Hızlı Menü: