Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD - ULTRA HD - 4K v Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları (Underworld: Blood Wars) - 2016 - TR+ORG - UHD (4K) - 10Bit-x265 | tt3717252

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları (Underworld: Blood Wars) - 2016 - TR+ORG - UHD (4K) - 10Bit-x265 | tt3717252
BroserBros
Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları (Underworld: Blood Wars) - 2016 - TR+ORG - UHD (4K) - 10Bit-x265 | tt3717252
2
871
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2016 
13
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları

Yönetmenin de değişmesi ile bambaşka bir film haline gelse de, Karanlıklar Ülkesinin sürekli aksiyon dolu sahnelerinden, dur durak bilmeyen savaşlardan asla vazgeçilmez. Selene, çok iyi bir savaşçı olmasına rağmen yaptığı seçimler ile arada kalmış ve bertaraf olmak üzeredir. Ne kadar güçlü kalırsa kalsın, Lycan'lar ve Vampirler ona saldırdığı zaman yapabileceği pek kaçar yol kalmıyor. Onun bir desteğe yada bir fedakarlık yapmaya ihtiyacı var. Destek yakınlarda gözükmüyor, ancak fedakarlık yapmak onun kanında var...

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları (2016) (Underworld: Blood Wars) | tt3717252 Filmi Imdb'den 72000 kişi tarafından oylandı ve 5,8 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Karanliklar.Ulkesi.Kan.Savaslari.2016.2160p.4K.Bluray.x265.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol.mkv
Format            : Matroska at 9 142 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 5.85 GiB   / 1 h 31 min 32 s 585 ms

Video #1          : HEVC / 7 067 kb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 1600 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz

End

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri