Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Transformers - Yenilenlerin intikamı (Transformers: Revenge of the Fallen) - 2009 - TR+ORG - 1080P | tt1055369

Transformers - Yenilenlerin intikamı (Transformers: Revenge of the Fallen) - 2009 - TR+ORG - 1080P | tt1055369
BroserBros
Transformers - Yenilenlerin intikamı (Transformers: Revenge of the Fallen) - 2009 - TR+ORG - 1080P | tt1055369
2
4514
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
72
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Transformers - Yenilenlerin intikamı

Autobotlar ve Decepticonlar hâlâ savaş halindedir. Ancak bu durumda insanoğlu çaresiz bir şekilde arada kalmış ve Autobotları destekleselerde güçlü Decepticonlar karşısında daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Bu yüzden bir tarih bilimcisi Transformers'ın geçmişini araştırmaya ve buradan çıkan sonuçla onlarla mücadele edebilecek bir şey yaratma girişimindedir. Fakat bu olursa Decepticonlar yok olacağından savaş tekrar, şiddetli bir şekilde baş gösterecektir...

Transformers - Yenilenlerin intikamı (2009) (Transformers: Revenge of the Fallen) | tt1055369 Filmi Imdb'den 388000 kişi tarafından oylandı ve 6,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Transformers.Yenilenlerin.İntikamı.2009.1080p.Bluray.X264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 309 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.43 GiB  / 2 h 30 min 25 s 67 ms

Video #1          : AVC / 1 615 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi            : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : AAC LC SBR at 54.0 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Bu içeriğin uptobox linkleri direkt erişime kapalı. Erişimi açmak için konuyu beğenin.

2
Rapor Et!
Ooguzarslan Ziyaretçi

• Beğendikleri0
  • Beğenenleri0
Teşekkürlr
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
[email protected] Uzman Üye
**
  • Konular0
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
  • Beğendikleri175
  • Beğenenleri0
ücretsiz bir üyenin kullanabileceği link kalmamış artık bazı içerikler sadece premium üyelere mi özel olacak ?

Hızlı Menü: