Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Film İstek Bölümü Başarısız İstekler v "Beyaz Saray'da Cinayet - Murder At 1600 (1997)" ve "57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 (1992)" Filmleri

"Beyaz Saray'da Cinayet - Murder At 1600 (1997)" ve "57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 (1992)" Filmleri
alperen11
"Beyaz Saray'da Cinayet - Murder At 1600 (1997)" ve "57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 (1992)" Filmleri
1
762
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Başarısız. 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
alperen11 Uzman Üye
**
  • Konular2
  • Mesajlar5
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri2
Daha önce Wesley Snipes'ın Para Treni isimli filmi için istekte bulunmuştum ve birkaç hafta sonra yerine getirdiniz. Sizlere çok teşekkür ederim biraz geç görünce yorum atamamıştım konu kilit olduğundan. Ve gerçekten görüntü kalitesi ve boyutuna oranla çok iyi bir ripti. Ortalama boyutta kötü görüntülü olan riplerden ya da net olması için afaki boyutlara ulaşmış riplerden değil, gayet dozunda kaliteli bir ripti. Gerçekten ellerinize sağlık beklenilen süreye değdi yani.
Şimdi iki tane isteğim daha olacaktı. Yine Wesley Snipes'ın iki tane filmi. Doksanlar aksiyon sinemasının en sevdiğim aktörlerindendir kendisi. Filmler şunlar;
Beyaz Saray'da Cinayet - Murder At 1600 (1997) ve 57 Numaralı Yolcu - Passenger 57 (1992) Filmlerini yine aynı şekilde Tr Dublaj olarak Brrip Xvid avi yada Dvdrip Xvid olarak avi formatında riplenmiş şekilde mümkünse yüklemenizi talep ediyorum.

imdb linkleri;
https://www.imdb.com/title/tt0119731/
https://www.imdb.com/title/tt0105104/

Olumlu veya olumsuz sonuç ne olursa olsun şimdiden çok teşekkür ederim, Cevap bekliyorum sizden. Kolay gelsin iyi günler.
Şuan Online!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Merhaba alperen, eski filmleri bulmak ve yeniden riplemek biraz uzun zaman alabiliyor. 
Edit: Filmlerin dublajları çok eski olduğundan, yeni sürümler ile uyum sağlamıyor ve eski sürümleri kalitesiz. Bu yüzden 2 filmde eklenemedi.

Hızlı Menü: