Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm - 2011 - Yerli Film - 1080P | tt2010914

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm - 2011 - Yerli Film - 1080P | tt2010914
TheKratos
Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm - 2011 - Yerli Film - 1080P | tt2010914
1
825
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
36
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bir ihbar üzerine Genç Park'a giden cinayet masası, gömülü bir tabut buldu. Tabutta yaşlı bir kadın var. İlk inceleme kadının diri diri gömüldüğü yerde yapılacak. Müebbet suçlar uzmanı Behzat Ç., ilk kez böyle bir cinayetle karşılaştı. Yaşlı kadın, emekli bir polis memurunun annesiydi. Bezat C., emekli polisler hakkında soruşturmasına başladığında birçok engelle karşılaştı. Emekli polis, grup içinde Avarel Memduh olarak bilinirken, sorumlular kendilerini Red Kit olarak adlandırıyor. Behzat Ç., Harun, Hayalet ve Akbaba ekibiyle Ankara'yı didik didik arar ve Red Kit ortakları Gorbaçov Hasan ve Pembo ile iletişime geçmeye çalışır.

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011) | tt2010914 Filmi Imdb'den 10,074 kişi tarafından oylandı ve 7.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Behzat.Ç.Seni.Kalbime.Gömdüm.2011.1080p.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 2 885 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.09 GiB   / 1 h 43 min 40 s 440 ms

Video #1          : AVC / 2 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1076 (1.784) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
Josefine Uzman Üye