Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Romeo Ölmeli (Romeo Must Die) - 2000 - TR+ORG - 720P | tt0165929

Romeo Ölmeli (Romeo Must Die) - 2000 - TR+ORG - 720P | tt0165929
BroserBros
Romeo Ölmeli (Romeo Must Die) - 2000 - TR+ORG - 720P | tt0165929
1
580
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2000 
16
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Filmin yönetmenliğini "Speed " ve "Lethal Weapon 4 " filmlerinin görüntü yönetmeni Andrzej Batkoviak ve "The Matrix "in yapımcısı Joel Silver üstleniyor. Acımasız geleneklere sıkı sıkıya sarılmış iki büyük aile, acımasız bir savaşın içindedir. Siyah ve Asyalı çeteler, Oakland'ın karanlık dünyasının kontrolü için yarışıyor. Asyalı çetenin lideri Baoxing, diğer çetenin lideri ise Isaac isimli acımasız liderdir. Po'nun ölüm haberi, daha sonra babasının işlediği tüm suçlardan dolayı bir Hong Kong hapishanesine hapsedilecek olan eski bir polis olan kardeşi Han Xing'e (Li Jianjun) ulaşır. Han hapisteyken ailesi Amerika Birleşik Devletleri'ne göç etti ve babası Çin yeraltı dünyasının liderlerinden biri oldu. Kaçan Han, kendisinin ve erkek kardeşinin ölümlerinin ve ölümünden sorumlu olanların mezarlarına getirdikleri sırların peşine düşmek için Amerika'ya gelir.

Romeo Ölmeli (2000) (Romeo Must Die) | tt0165929 Filmi Imdb'den 71,347 kişi tarafından oylandı ve 6.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Romeo.Must.Die.2000.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 102 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 908 MiB   / 1 h 55 min 7 s 228 ms

Video #1          : AVC / 845 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 536 (2.388) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 63.9 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
pasur Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar35
  • Rep puanı 4
  • Beğendikleri455
  • Beğenenleri6
Sanırım Aaliyah uçak kazası ile bu filmden sonra vefat etmiştii Hatta klibi bile var.. Güzel paylaşım ellerinize sağlık....

Hızlı Menü: