Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum Genel Destek v Yeni Uzman Üyelik Sistemi Hakkında

Yeni Uzman Üyelik Sistemi Hakkında
TheKratos
Yeni Uzman Üyelik Sistemi Hakkında
0
4043
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
25
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
DUYURU

Sitemizde son dönemlerde yaşanan bazı olaylar nedeniyle GSM doğrulaması gerektiren bir sistem geliştirmek zorunda kaldık. Filmbol üyesi olan kullanıcılarımız spam üyeliklerden gelen özel mesaj, konu cevapları vb. durumlardan ciddi anlamda etkilenmeye başlamıştı. Bu sistemle başka web sitelerinin tanıtımları, otomatik gönderilen reklamlar ve dengesizce küfür* edebilen üyelikler %99 oranında engellenmiş olacaktır.  Buna göre sitemize yeni kayıt yaptıran üyeler başlıca şu işlemleri yapamayacaklardır;
  • Konulara yorum yazamaz,
  • Yeni destek konusu açamaz,
  • Diğer üyelere özel mesaj gönderemez,

Ancak dileyen kullanıcılarımız, telefon numarası ile doğrulama işlemi gerçekleştirdikten sonra Uzman Üye grubuna yükselerek bu işlevlere erişim kazanabileceklerdir.

Elbette ki telefon doğrulaması yapmak istemeyen kullanıcılarımızı da düşündük. Geliştirdiğimiz bir algoritma da kullanıcı aktivitesine dayanarak Uzman Üye yükseltmesi yapabiliyor olacak. Ancak bu yükseltme kullanıcı aktivitesine göre 1 ay ila 6 ay arasında değişebilir.

Bu durumdan sistemin aktif olduğu andan önce kayıt yaptıran üyelerimiz etkilenmeyecektir. Premium ve Premium Elite yükseltmesi yapacak veya halihazırda bu üye grubunda yer alan üyeler için herhangi bir doğrulama zorunluğu yoktur.

Herkese iyi forumlar. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Hızlı Menü: