Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Medyum (Red Lights) - 2012 - TR - BRRip XviD | tt1748179

Medyum (Red Lights) - 2012 - TR - BRRip XviD | tt1748179
TheKratos
Medyum (Red Lights) - 2012 - TR - BRRip XviD | tt1748179
0
222
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2012 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bir psikolog ve yardımcıları, dünyaca tanınan psişik fenomenleri keşfetmelerine yol açan metafizik (paranormal aktivite) üzerinde çalışırlar. Psychic, insan beyninin algısal mekanizmalarını ve inanç ile bilim arasındaki sınırları araştıran, doğaüstü ile metafizik dünyayı birbirinden ayıran iki akılcı bilim adamının deneyimlerini ve dünyaca ünlü bilim adamlarının özel güçlerinin çatışmasını anlatan psikolojik bir gerilim filmi. Ilıman. Tüm kahramanların geçmişlerinde karanlık sırları vardır. Beklenmedik ayrıntılarla dolu bu karanlık hikayede gerilim hiç bitmiyor. Kıdemli paranormal araştırmacılar Dr. Margaret Matheson (Sigourney Weaver) ve Tom Buckley (Cillian Murphy), inançla şifayı ve Matheson'un hayaletlerle konuşmanın \"kırmızı ışık\" \" dediği yolu çürütmeye çalışırlar.

Medyum (2012) (Red Lights) | tt1748179 Filmi Imdb'den 62,360 kişi tarafından oylandı ve 6.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %62 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Medyum.2012.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 840 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 684 MiB   / 1 h 53 min 51 s 825 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 699 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: