Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Doom - 2005 - TR - BRRip XviD | tt0419706

Doom - 2005 - TR - BRRip XviD | tt0419706
TheKratos
Doom - 2005 - TR - BRRip XviD | tt0419706
0
236
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2005 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Olduvia Araştırma İstasyonu, Mars'ta özel bir laboratuvardır. Araştırmaların aniden durması ve korkunç bilgilerin gelmesiyle birlikte Mars araştırma merkezinin deneyine Dünya'dan gönderilen özel donanımlı bir komando timi, kökeni bilinmeyen korkunç yaratıkların ortaya çıkmasına neden oldu. Ekibin görevi, tüm uzay istasyonunu dolduran cehennem yaratıklarını ortadan kaldırarak tehlikenin Dünya'ya yayılmasını önlemektir. Çavuş ve adamları ne pahasına olursa olsun çeşitli silahlar kullanarak tesisi temizlemelidir.

Doom (2005) | tt0419706 Filmi Imdb'den 114,532 kişi tarafından oylandı ve 5.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %52 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Doom.2005.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 830 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 669 MiB   / 1 h 52 min 44 s 716 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 689 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: