Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Yenilmez 3 (Undisputed III: Redemption) - 2010 - TR - BRRip XviD | tt1156466

Yenilmez 3 (Undisputed III: Redemption) - 2010 - TR - BRRip XviD | tt1156466
TheKratos
Yenilmez 3 (Undisputed III: Redemption) - 2010 - TR - BRRip XviD | tt1156466
0
476
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2010 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Yüksek güvenlikli bir hapishanede gizli bir mücadelede, dünyanın her yerinden sekiz özel mahkum ölümüne savaşacak ve kazanan özgürlükle ödüllendirilecek. Rus tutsak Boyka da bu boğuşmalara hazırlanıyor. Dizi kırık, hayatta kalmak için savaşmaktan başka seçeneği yok...

Yenilmez 3 (2010) (Undisputed III: Redemption) | tt1156466 Filmi Imdb'den 39,693 kişi tarafından oylandı ve 7.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %73 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Undisputed.3.Redemption.2010.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 035 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 711 MiB   / 1 h 36 min 1 s 673 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 894 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: