Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Aşk Tarifi (No Reservations) - 2007 - TR+ORG - 720P | tt0481141

Aşk Tarifi (No Reservations) - 2007 - TR+ORG - 720P | tt0481141
BroserBros
Aşk Tarifi (No Reservations) - 2007 - TR+ORG - 720P | tt0481141
0
255
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2007 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Manhattan'da bir restoran şefi olan Kate Armstrong, iş hayatında oldukça başarılı ve disiplinli bir kadındır. İş hayatının disiplinini özel hayatına da uygulayan, hayatını bir restoran işletir gibi yöneten Kate ve mükemmeliyetçiliğiyle çevresindekileri korkutan Kate, hayatına giren iki farklı insanla sarsılacaktır. İşe bir restoranda şef olarak başlayan Nick, Kate'in aksine mutfakta çalışırken daha hareketli ve neşeli olmayı seven biri. Doğası gereği hiperaktif ve esnek, opera dinlerken yemek pişirmek ve meslektaşlarıyla takılmak Kate'in her zamanki disipliniyle çelişiyordu ve hayatına yeni giren yeğeni Zoe dışında Kate için uğraşması zor değildi. Şekildedir. Evde ve işte dikkati dağılan Kate, Nick'e karşı başlangıçtaki hisleriyle boğuşmak zorundadır.

Aşk Tarifi (2007) (No Reservations) | tt0481141 Filmi Imdb'den 75.640 kişi tarafından oylandı ve 6,3 puan aldı. Bu film için editör puanı %66 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : No.Reservations.2007.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 560 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.14 GiB   / 1 h 44 min 19 s 29 ms

Video #1          : AVC / 1 050 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 534 (2.401) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 124 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: