Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen) - 2013 - TR+ORG - FHD | tt2302755

Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen) - 2013 - TR+ORG - FHD | tt2302755
BroserBros
Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen) - 2013 - TR+ORG - FHD | tt2302755
1
659
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Mike Banning, ABD Özel Kuvvetleri için gizli bir güvenlik ajanıdır. Bir gece başkan ve eşi bir partiye giderken yolda trajik bir kaza oldu. Banning'in bir kişiyi kurtarmak için tek bir şansı vardı ve o, cumhurbaşkanı için karısını feda etmeyi seçti. Olaydan sonra ofisteki herkes Mike'ın doğru olanı yaptığını söyleyerek destek oldu ama o kovuldu ve ofis işine atandı. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri'ni planlı olmayan büyük bir saldırı beklemektedir. Beyaz Saray, bir iç köstebek tarafından yönetilen bir terör eylemi tarafından saldırıya uğradı ve ihanete uğradı. Başkan teröristler tarafından yakalandı ve Pentagon'un eli kolu bağlı. Bu özel durumda, tek çareleri Mike'ın kahramanca kurtarma operasyonuydu. Bu filmin yönetmeni King Arthur, Tears of the Sun, Training Day gibi aksiyon filmlerinde tanıdığımız Antoine Fuqua…

Kod Adı: Olympus (2013) (Olympus Has Fallen) | tt2302755 Filmi Imdb'den 276.542 kişi tarafından oylandı ve 6,5 puan aldı. Bu film için editör puanı %73 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Olympus.Has.Fallen.2013.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 12.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 9.98 GiB   / 1 h 59 min 9 s 76 ms

Video #1          : AVC / 10 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 816 (2.353) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 320 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Film Detayları