Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Başımın Belası (Bringing Down the House) - 2003 - TR+ORG - FHD | tt0305669

Başımın Belası (Bringing Down the House) - 2003 - TR+ORG - FHD | tt0305669
BroserBros
Başımın Belası (Bringing Down the House) - 2003 - TR+ORG - FHD | tt0305669
0
301
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2003 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Peter, hayatında ayrı yaşadığı karısına özlem duymak dışında her şeyi doğru yapan kendi kendine yeten bir avukattır. Hayatına biraz heyecan katmak için internette tanıştığı bir kadınla sohbet etmeye başladı. Bu kadın kendisi gibi bir avukat olsa da benzer bir hayat sürüyor. Zamanla Peter, özel bir bağ kurduğu kadından şüphelenmeye başladı. Hiç ummadığı bir anda kapısını çalar ve onu karşısında görür. Ancak iletişim kurduğu kadın avukat değil, uzun süredir cezaevinde olan ve onunla buluşmak için dışarı çıkan "farklı" bir kadındı. Ve umutsuzca Peter'ın yardımına ihtiyacı var...

Başımın Belası (2003) (Bringing Down the House) | tt0305669 Filmi Imdb'den 37.498 kişi tarafından oylandı ve 5,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %62 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Bringing.Down.The.House.2003.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.1 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.45 GiB   / 1 h 45 min 13 s 600 ms

Video #1          : AVC / 8 248 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 824 (2.330) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: