Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v RRR (రౌద్రం రణం రుధిరం) - 2022 - TR - BRRip XviD | tt8178634

RRR (రౌద్రం రణం రుధిరం) - 2022 - TR - BRRip XviD | tt8178634
BroserBros
RRR (రౌద్రం రణం రుధిరం) - 2022 - TR - BRRip XviD | tt8178634
0
470
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2022 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

İngiliz Hindistan. Rama, sömürge hükümetine hizmet eden ve kalabalıklarla tek başına başa çıkabilen özel bir polis memuruydu ve yerel halk onu bir hain olarak gördü. Bir Gond kabilesi adamı olan Bhim, vali tarafından kaçırılan küçük bir kabile kadınını bulmak için Delhi'ye seyahat etmelidir. Bunu öğrenen Vali, tutsakları için bir ödül ilan etti ve Rama hizmeti ilerletme görevini üstlendi. Rama ve Beam, nehre düşen bir çocuğu kurtardıktan sonra arkadaş olurlar. Birbirlerinin gerçek kimliklerini veya art niyetlerini bilmiyorlar, ancak bu buluşma büyük değişikliklere yol açacak.

RRR (2022) (రౌద్రం రణం రుధిరం) | tt8178634 Filmi Imdb'den 106.881 kişi tarafından oylandı ve 8,0 puan aldı. Bu film için editör puanı %94 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : RRR.2022.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 304 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.69 GiB   / 3 h 5 min 23 s 958 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 1 099 kb/s
EnxBoy | FPS      : 610 x 320 (1.906) at 24.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: