Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum Genel Öneriler v Dizilerin sezonları tek link olarakta eklenmeli

Dizilerin sezonları tek link olarakta eklenmeli
JeaLeusy
Dizilerin sezonları tek link olarakta eklenmeli
2
367
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
JeaLeusy Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular81
  • Mesajlar109
  • Rep puanı 151
  • Beğendikleri84
  • Beğenenleri87
Bazı dizilerin sezonları ve bölüm sayıları uzun oluyor. Bu dizileri indirmek için önce bölüm adına tıklayıp orayı açıp sonra linke tıklayarak bunu her bölüme yapmak gerçekten sıkıcı oluyor. Bu tarz dizileri tek tek eklemenin yanında 1. sezon 2. sezon olarak tek Premium link eklenirse diziyi sıfırdan indirecek kişiler için kolaylık olur. Eğer bu olması gereken kolaylık sağlanmayacaksa kullanıcılara tavsiyem sayfayı seçip IDM ile indir deyip dizilerin tamamının IDM'ye düşmesini beklemek. Bu da zaman alıyor fakat 20 üzeri linki tek tek açıp indir demekten daha kolay oluyor.
Şuan Online!
2
Rapor Et!
Şuan Online!
Tarsus Premium Gold
Çok güzel olur, hem fikirim 👍🏻
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!