Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Deliler - 2018 - TR+ORG - 1080P | tt8748608

Deliler - 2018 - TR+ORG - 1080P | tt8748608
Judgment Day
Deliler - 2018 - TR+ORG - 1080P | tt8748608
0
1362
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
16
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
Judgment Day King of The Series

Fatih Sultan Mehmed'in babası II. Murat, Wallachia topraklarını fethettiğinde, Rumen kralı Osmanlı ordusuna direnmemeyi tercih etti. Araziyi yönetme yetkisi veren II. Murat, Rumen kralının iki oğlunu teminat olarak rehin verdi. Vlad ve Radu kardeşler çocukluklarını Fatih Sultan Mehmet ile Edirne Sarayı'nda geçirdiler. II. Murat'ın ve Rumen kralının ölümünden sonra Vlad, Fatih Sultan Mehmet tarafından Eflak valiliğine atanmıştır. Çocukluğundan beri aşırı şiddet uygulayan Vlad, Vatikan ve Longzong'un yönlendirmesi ve diktesiyle Fatih Sultan Muhammed'e karşı büyük kin ve nefret beslemeye başladı. Vlad'ın kendisi 23.734 Türkmen, Boşnak, Sırp, Arnavut ve Bulgar'ı kazığa geçirdiğini açıklayınca, fatih Sultan Mehmet durumun nedenini öğrenmek için habercilerini gönderdi. Vlad, gönderilen elçinin başına sarığını takıp onu geri gönderdiğinde, Fatih Sultan Muhammed olayı çözmesi için Delilah'ı gönderdi...

Deliler (2018) | tt8748608 Filmi Imdb'den 3.169 kişi tarafından oylandı ve 5,1 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Deliler.Fatihin.Fermanı.2018.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 3 151 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.66 GiB   / 2 h 0 min 42 s 750 ms

Video #1          : AVC / 3 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Ses  #3           : AC-3 at 128 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Text #0           : UTF-8
Dil               : ar

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Text #2           : UTF-8
Dil               : tr