Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum Genel Destek v M1080p HEVC X265 Filmler

M1080p HEVC X265 Filmler
emre_3434
M1080p HEVC X265 Filmler
4
3045
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
emre_3434 Süper Üye
  • Konular5
  • Mesajlar51
  • Rep puanı 11
  • Beğendikleri2
  • Beğenenleri6
Hocam merhaba. Siteniz. geçen günlerde keşfettim. Aradığım bir film vardı. Hiçbir yerde bulamamıştım. Ama tesadüf işte, sitenizde buldum ve hemen indirdim. Uzun yıllar üye olduğum siteler vardı. Hiçbir yönetici zahmet edipde bir film için uğraşmak istemedi. Ve beni kaybettiler. Artık buradayım. Gerçekten muhteşemsiniz.

Ayrıca bir istekte bulunsam tabi uygunsa. Bazı HEVC X265 M1080p Dual filmler var.
Onları indirmek istiyorum. Ama ekledikleri sunucu Turbobit olduğu için, indirmek çok zor.
O filmleri sitenize ekleme şansınız var mı? Ben size Turbobit linkerlini atsam, siz hızlı indirme linkleri olarak siteye ekleme şansınız var mı? Böylece hepsini sitenizden indirmiş olurum. Diğer kullanıcılarında hoşuna gider bellki.
Örnek olarak harry potter serisi var hevc x265 olarak. Ayrıca son çıkan john Wick 3'de var.
Örnek olarak Harry Potter'ın ilk filmi:
General          : Harry.Potter.and.the.Sorcerer's.Stone.2001.Extended.Cut.1080p.BluRay.DTS.hevc.d3g-HDA.mkv
Format           : Matroska at 3 437 kb/s
Length           : 3.81 GiB for 2 h 38 min 50 s 645 ms

Video #0         : HEVC at 2 220 kb/s
Aspect            : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps

Audio #0       : DTS at 768 kb/s
Infos              : 6 channels, 48.0 kHz
Language      : tr

Audio #1          : AAC at 445 kb/s
Info                  : 6 channels, 48.0 kHz
Language         : en

[Resim: vaqj0r.png][Resim: Xb567D.png]
[Resim: JVvDrn.png][Resim: RgqDLn.png]
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Merhaba Emre, aramıza hoşgeldin.

Öncelikle daha az dosya boyutu ile daha kaliteli film paylaşımı yapmak birinci önceliğimiz, bu yüzden dual film paylaşımı yapmıyoruz ki, dosya boyutundan kâr edelim. Örnek olarak gönderdiğin info'ya baktığımda, dual bir film görüyorum 768Kb/s mini sürüm için aşırı yüksek bir paylaşım, kullanıcıya çok bir artısı yok ve boyutu inanılmaz artırıyor. Görüntü olarak da çok küçük bir kb/s farkı var ve en boy oranlarının bizimle aynı olduğunu görüyorum. Anlatmak istediğim aradaki fark filmi seyrederken fark edilemeyecek düzeyde ama boyut farkı 1.50GB. Bu Türkiye ortalamasında 45 dakika* ekstra indirme süresi demek ve kullanıcı için pekte hoş bir durum değil.

Ayrıca halihazırda paylaşılmış olan bir filmin sürümünü değiştiremeyiz. Bu durumu sürümde çıkan çok büyük bir arıza olduğunda yapabiliriz.

Ancak aradığın filmi bulamadığından her an film isteğinde bulunabilirsin. Destek bölümüne yazman yeterlidir.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
emre_3434 Süper Üye
  • Konular5
  • Mesajlar51
  • Rep puanı 11
  • Beğendikleri2
  • Beğenenleri6
Hoşbulduk hocam. Öncelikle alakanız için tşk ederim. 5-6 senedir üye oldum sitenin admini telif yemiş bir filmi, tekrar göndermek arzusunda bulunmadı. Yani uğraşmak istemedi. Bende tesadüf eseri sitenizde bulunca, artık oraya ihtiyacım kalmadı. Ayrıca başka bir kullanıcı da aynı filmi arıyordu. Bende sitenizin ismini ona mesaj attım. O da filmi bulunca çok mutlu oldu. Boş gelmedim hocam yani siteye [Resim: smile.png]  

Dediğiniz bence de mantıklı. Az boyutlu ve kaliteli.

Dual film paylaşmamanız da boyut açısından mantıklı.

1- Peki siteye ekleme imkanınız olsa diyelim. Benim söyleyeceğim herhangi bir DUAL filmi, içinde ki ENG sesi çıkartıp öyle paylaşma imkanınız var mı?

2- Boyut farkı, Türkiye ortalaması 30 dk extra indirme süresi buda doğru dediğiniz. Peki kullanıcı benim dediğim örnekte ki HEVC M1080p fillm hoşuna giderse? Harry Potter örneği değil, başka filmler de olabilir. Tabi içinde ki ENG ses dosyası çıkartılmış halde. Yani sizin  sunduğunuz gibi sadece TÜRKÇE ses halinde.

3- Anket gibi bir konu açsam mesela. Kullanıcılarında fikrini almış oluruz.

HEVC X265 M1080p filmler hakkında görüşlerini alsak. Sitede görmek isterler mi. Tabi tek ses halinde.

Son olarak, benim indirmek istediğim HEVC tarzı filimleri, içinde ki ENG ses dosyalarını çıkartıp, tek TÜRKÇE ses halinde, hızlı link olarak siteye ekleme şansınız var mı hocam? Sitede ayrı bir bölüm olabilir mesela. HEVC X265 M1080p bölümü gibi. Harry potter serisi var. İlk 2 filmini indirdim. Son 6 filmi kaldı. Ama Turbobit olduğu için, indirmek sıkıntı oluyor biliyorsunuz. Bu konu hakkında görüşünüzü nedir hocam?

Tekrar hoş bulduk, ilginiz için çok teşekkür ederim. Değerli görüşlerinizi bekliyorum hocam. Saygılar.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
1-) x264 paylaşımlar yapıyoruz. Dediğim gibi hem boyuttan tasarruf ediyor hem de kaliteli sunum yapmış oluyoruz. Filmbol'daki her üye film talebinde bulunabilir, eğer imkanlar dahilinde ki bir film ise ertesi gün yada aynı gün içinde film paylaşılmış olur. Zaten TR paylaşımı yaptığımız için, herhangi bir çıkarma yapmamıza gerek yok. İsteğinizi söylemeniz yeterli.

2-) İlerleyen dönemlerde üzerinde oynanmamış BLURAY sürümlerini paylaşabiliriz. Bu mümkün. Ancak M1080P kategorisi için ekstra M1080P HEVC sürümüne inanın gerek yok çünkü arasında çok bir kalite farkı yok.

3-) Merak etmeyin, kullanıcı deneyimini okuyabiliyoruz ve sunumlarımızı ona göre şekillendiriyoruz. %80 civarında beğeni alıyoruz ve kullanıcılar siteye tekrar dönebiliyor.

Bizim Harry Potter serisi için halihazırda paylaşımlarımız var, indirmelerinize oradan devam edebilirsiniz. HEVC sürümüne takılmanıza gerek yok sunumlarımız sizi tatmin edecektir.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
emre_3434 Süper Üye
  • Konular5
  • Mesajlar51
  • Rep puanı 11
  • Beğendikleri2
  • Beğenenleri6
Farkındayım hocam x264 paylaşımlar var. İstediğim film olursa, tabi ki de yazarım.
Üzerinde oynanmamış BLURAY sürümler'in boyutları yüksek olmayacak mı hocam?
M1080P HEVC konusunda siz ne derseniz odur. Sonuçta patron sizsisiniz Shy Saygı duymaktan başka bir çarem yok.
Harry potter konusunda bakarım artık. Kafama hangisi uyarsa ona göre seriyi tamamlarım hocam.

Bilgilendirmeniz, ilginiz için çok teşekkür ederim.

Hızlı Menü: