Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Malavita: Belalı Tanık (The Family) - 2013 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt2404311

Malavita: Belalı Tanık (The Family) - 2013 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt2404311
BroserBros
Malavita: Belalı Tanık (The Family) - 2013 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt2404311
1
630
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:4 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Manzoni ailesinin kökleri kötü şöhretli bir Mafya geleneğine sahiptir. Soyadı Blake olan Manzonis, tanık koruma programının bir parçası olarak Fransa'nın Normandiya kentine yerleşti, ancak yeni çevrelerine uyum sağlamakta "biraz" zorluk çektiler. Maggie'nin annesi şehir merkezini yağmalıyor, Blake'in kız kardeşi gizlice okulu terörize ediyor; Giovanni Manzoni, takma adı Fred Blake, her şeyi kontrol etmeye çalışırken bir "kaza" geçiriyor! Bu yüzden Manzoni ailesini beladan uzak tutmakla görevlendirilen Ajan Stansfield çok zorlu.

Malavita: Belalı Tanık (2013) (The Family) | tt2404311 Filmi Imdb'den 115.631 kişi tarafından oylandı ve 6,3 puan aldı. Bu film için editör puanı %72 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Family.2013.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 37.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 29.2 GiB  / 1 h 51 min 33 s 687 ms

Video #1          : AVC / 33.1 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2          : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi            : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : tr

Ses  #3          : DTS XLL at 4 173 kb/s
Bilgi            : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil              : en

Text #0          : UTF-8
Dil              : tr

Text #1          : PGS
Dil              : en

Text #2          : PGS
Dil              : es