Filmbol Forum Ödeme Bildirim Formu
Bildirimi Kapat
Merhaba , site giderlerini bir nebze olsun karşılamak adına link kısaltma servisleri kullanmaya başladık. İndirme linkleri sizi ouo.io adresinde yönlendirecek, 3 saniye geçtikten sonra Get Link butonuna tıklayarak linke ulaşacaksınız. Premium üyeler bu durumdan etkilenmeyecektir.


Premium Üyelik Al

Ödeme Bildirim Formu
Bu form ödeme başvuru formu değildir. Ödemesini yapmış kişiler için açılmış, premium üyeliğin aktif hale gelmesi için gerekli olan bilgiler için doldurulmalıdır. Premium üyelik için ödeme yapmak istiyorsanız, buraya tıklayın. Sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde üyeliğiniz 1-2 dakika içinde yada en geç 1 saat içinde tamamlanır. Doğru olmayan bilgiler girildiğinde, sizinle iletişime geçilecek ve doğru bilgiler alınacaktır ancak süreç uzayacaktır. Bu yüzden istenen bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Sorularınız ve bilgi için yine bu bağlantı üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Kullanıcı Adınız*
Forumda kullandığınız kullanıcı adını giriniz.
Ürün Seçiniz*
Kaç aylık alım yaptınız?
Ödeme Yöntemi*
Ödemeyi Nasıl Yaptınız?


Gmail adresiniz?*
Premium üyeliğinizin aktif hale gelmesini için, sonu @gmail.com ile biten bir mail adresine ihtiyacınız var. Halihazırda kullandığınız bir google hesabı girin yada hesabınız yoksa gmail'e kayıt olarak bu mail adresini girin. Mail adresinizin gmail olması kesinlikle zorunludur.
Başka Bir Şey?
Eklemek istediğiniz bir şey varmı?
Geri Dönüş
Bir sorunla karşılaşırsak, size geri dönüş yapabileceğimiz bir kanal belirtmek ister misiniz? Burayı boş bıraktığınız takdirde, geri dönüş belirttiğiniz kullanıcı adına göre forum üzerinden yapılacaktır.
İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır. (reCAPTCHA)